Apie mūsų sprendimus, taupysiančius Jūsų laiką:

Personalo paieška ir atranka

Individualizuota atrankos strategija, įgalinant tiek aktyvių, tiek pasyvių kandidatų pritraukimo, sudominimo ir vertinimo metodikas:

 • Inžinerinio, techninio, gamybinio, logistikos sektorių vidurinės grandies vadovų bei senior/mid/junior lygmens specialistų pilnos atrankos.
 • Tiesioginė darbuotojų paieška ir atranka (Headhunting).
 • Dalinės atrankos: paieška iki ilgojo arba trumpojo kandidatų sąrašo ir t.t.

Personalo administravimas

Eliminuojama administracinė našta, susijusi su personalo valdymu: įdarbinimo / atleidimo iš darbo procedūromis, rengiama kita būtina darbuotojų dokumentacija, darbo užmokesčio ir mokesčių apskaita ir kt. Efektyviname jūsų kasdieninius darbus neapkraunant administraciniais procesais.

Laikinas įdarbinimas

Turite poreikį laikinai įsidarbinti darbuotojų dėl padidėjusios darbų apimties? Nusimato bent trijų mėnesių laikotarpio laikinas projektas? Galime padėti ir pasiūlyti laikino įdarbinimo paslaugas – padėsime jums greitai ir efektyviai įdarbinti laikinus darbuotojus pagal jūsų poreikius.

Gera dirbti Jums. Gera dirbti kartu. Gera bendradarbiauti.

Esame tarpininkai tarp savo srities specialistų ir darbdavių. Patirtis darbo rinkoje ir taikoma efektyvi individualizuota atrankos metodika, pažangiausi vertinimo įrankiai, leidžia nuodugniai analizuoti abiejų pusių poreikius ir lūkesčius bei užtikrina sėkmingą lgalaikį bendradarbiavimą ir partnerystę.

Sujungiame lūkesčius ir gebėjimus.

Esame dešinė ranka darbdaviams, ieškantiems kvalifikuotų darbuotojų projektiniams, sezoniniams darbams ar susidūrus su krūvio padidėjimu. Priimame iššūkius nuo didžiausių tarptautinių komandų telkimo ir nuoseklaus procedūrų administravimo iki trumpalaikio asistavimo sutelkimo.

 

Ieškantiems naujo ar jau įtvirtintos patirties karjeros žingsnio, tiesiame tvirtą pamatą tiesiam keliui į darbą. Konsultuojame, tarpininkaujame ir palydime kandidatus link sėkmės.

tiek projektų sėkmingai įgyvendinta iš visų vykdytų atrankos projektų, kur sėkmingai rasti ieškoti kolegos ir komandų papildymai

įdarbintų kandidatų sėkmingai tęsia darbus Kliento įmonėse ir po trijų mėnesių bandomojo laikotarpio

tiek vidutiniškai trunkame rasti naują kolegą nuo paieškos projekto patvirtinimo iki kandidato patvirtinimo iš Kliento pusės

Personalo paieška ir atranka:

Mūsų atrankos projektai apima išskirtinai tik inžinerinę/techninę/gamybinę sritis.

Kandidatus pritraukti ir atrinkti padedame įmonėms, veikiančioms pramonės, gamybos, energetikos, telekomunikacijų, statybų, NT, žemės ūkio veiklos sektoriuose.

Dirbame su pozicijomis apimančiomis:

 • vidurinę vadovaujančią grandį (projektų, darbų, statinio statybos, gamybos vadovai ir pan.);
 • junior/mid/senior specialistų lygmenį;
 • aptarnaujančio personalo ir žemos kvalifikacijos darbininkų pozicijas.

Siūlome pilnas ir dalines atrankas. Renkatės jūs pagal savo poreikius ir lūkestį.

 • Pirminio susitikimo metu išsigryniname pageidaujamo kandidato profilį – sudėliojame atsakomybes, keliamus pagrindinius ir papildomus reikalavimus, aptariame vertės pasiūlymą – esant poreikiui ir mūsų rekomendacijoms atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir kandidatų lūkesčius, atliekame korekcijas sėkmingam atrankos procesui pradėti ir trokštamam rezultatui pasiekti.
 • Suplanuojame kandidatų paieškos, pritraukimo ir atrankos strategiją, parenkame metodikas bei vertinimo įrankius individualiai pagal kliento veiklos ir pozicijos specifiką bei keliamus lūkesčius kandidatams.
 • Startuojame su kandidatų pieškos ir pritraukimo procesu. Dirbame tiek su aktyviais, tiek su pasyviais kandidatais.
 • Interviu metu susipažįstame ir vertiname kandidato patirtį, pagal atliktus namų darbus patikriname konkrečius darbui reikalingus įgūdžius, asmenybinių testų pagalba įvertiname darbuotojo asmenybės bruožus, asmenybės tipą ir tinkamiausius komandinius vaidmenis.
 • Klientas renkasi iš pačių stipriausių ir labiausiai aptartus kriterijus atitinkančių kandidatų.
 • Mums svarbu betarpiška, nuosekli ir savalaikė abipusė komunikacija – esame nuolat ryšyje tiek su Klientu tiek su kandidatu, kad visada būtų žinoma, kas vyksta atrankos procese einamuoju momentu ir kokie planuojami sekantys žingsniai.
 • Neturime avansinių mokėjimų – atrankos mokestį mokate už patvirtintą tinkamą kandidatą.
 • Klientui garantuojame 3 mėnesių garantinį laikotarpį, t. y. jeigu atrinktas Kandidatas dėl kokių nors priežasčių bandomojo periodo metu pasirodo netinkamas Klientui arba pats nusprendžia palikti įmonę, mes Klientui įsipareigojame 1 kartą surasti kitą tinkamą Kandidatą, neimdami jokio mokesčio.

Kiekvienas atrankos projektas yra individualus ir specifiškas tad kiekvienam klientui jo naujo komandos nario paieškos strategija ir metodika yra dėliojama pagal jų individualų poreikį.

Personalo administravimas
 • Perimsime Jūsų įmonės darbuotojus – įdarbinsime juos pas save – atliksime visas su personalo įdarbinimu susijusias teisines procedūras;
 • Administruosime visus su darbuotojo įdarbinimu susijusius dokumentus ir formuosime kiekvieno darbuotojo asmens bylą;
 • Supažindinsime darbuotojus su darbo pobūdžiu Jūsų įmonėje bei darbo tvarkos dokumentais;
 • Pasirūpinsime darbuotojų periodinių privalomųjų sveikatos patikrinimų kontrole;
 • Rengsime darbuotojų darbo grafikus bei darbo laiko apskaitos žiniaraščius;
 • Pasirūpinsime įsakymų, susijusių su darbo santykiais bei dokumentų, susijusių su drausminėmis nuobaudomis, rengimu;
 • Apskaičiuosime ir mokėsime mokesčius valstybei, darbuotojo darbo užmokestį, teiksime pranešimus Sodrai bei komunikuosime su Valstybine darbo inspekcija (esant poreikiui);
 • Konsultuosime Jus visais personalo administravimo klausimais;
 • Reikiamus dokumentus pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Laikinas įdarbinimas:

Kandidatui pasirinkus laikinąjį darbą, jo tiesioginiu darbdaviu taps GoDoJob, o darbus jis dirbs Jūsų įmonėje; Jums nereikės ieškoti Kandidatų, rūpintis jų įdarbinimu ir darbo užmokesčiu – užtikrindami sklandų kaštų valdymą, mes pasirūpinsime personalo dokumentacijos administravimu, o Jūsų įmonės personalo skyrius galės koncentruotis į savo tiesioginį darbą. Tinkamą laikinąjį darbuotoją galėsite bet kuriuo metu įsidarbinti tiesiogiai.

3P logistics vadovas Vilmantas Ladyga

Bendradarbiaujant su GoDoJob projektų vadovais yra susiformavęs pasitikėjimas, užtikrinantis ilgalaikę partnerystę. Vykdant darbuotojų paieškas, viskas vyksta operatyviai, greitai, visada laiku ir aiškiai teikiama informacija, efektyviai kontaktuojama, pasiūlomi geri sprendimai.

Personalo vadybininkė Jurgita Aleksejūnė

Esame tikrai patenkinti bendradarbiavimu šaltkalvio-remontininko atrankoje. Kaip stipriąsias GoDoJob puses atrankos metu išskirčiau labai sklandų ir efektyvų bendradarbiavimą, tiksliai išgirstus ir suprastus mūsų poreikius/lūkesčius, kandidatų pateikimo greitį ir, žinoma, šiltą bendravimą.

Biuro vadovė Indrė Šapolė

Jūsų darbą vertiname pozityviai. Dėkui už naują patirtį ir papildytą kolektyvą.
Patiko nuolatinis informavimas apie paieškų situaciją, savaitinės ataskaitos.
Dabar jau žinome, kad iškilus poreikiui turime patikimą kontaktą personalo paieškai.
Ačiū Jums!

Eikime prie reikalo

Mūsų darbas rasti, ne ieškoti