Automatikos inžinierius (-ė)

GoDoJob klientė

1600-2000 €/mėn. neto

Kazlų Rūda

GoDoJob klientė – tarptautinė mažmeninės prekybos baldais ir namų apyvokos reikmenimis įmonė, siūlanti platų baldų, apšvietimo, tekstilės, virtuvės reikmenų, vonios aksesuarų ir kitų namų apyvokos reikmenų asortimentą. Jų produktai yra žinomi dėl modernaus dizaino, funkcionalumo ir prieinamų kainų.

Daugiau informacijos tel. : +370 686 10 439 (Ema)

Darbo pobūdis

  • Automatizuotų gamybos įrengimų bei linijų techninė priežiūra ir

remontas;

  • Elektros ir automatikos įrenginių profilaktinė priežiūra;
  • Operatyvi įrengimų gedimų paieška ir nustatytų problemų

šalinimas;

  • Įsitraukimas į sisteminių gedimų analizę, prevencinių priemonių

kūrimą;

  • Dažnio keitiklių parametrizavimas.

Reikalavimai

    • Darbo patirtis automatikos srityje (patirtis gamybinėje įmonėje –

    privalumas);

    • Turėti geras žinias apie elektros ir automatikos įrenginių veikimo

    principus: elektrinių schemų skaitymas, PLC programos
    supratimas;

    • Patirtis elektros įrenginių montavimo srityje;
    • Anglų k. įgūdžiai (skaitymas, teksto suvokimas).

Įmonė siūlo

  • Pamaininį darbo grafiką (3 pamainos/5 darbo dienos (1 savaitė – iš ryto;

1 savaitė – naktį; 1 savaitė – popiet);

  • Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo kompetencijų.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder